Medical Partners - Váš partner pro zdraví

Estetika,Dermatologie,Zdraví

Naše společnost Medical Partners má na českém trhu tradici již řadu let.
Mimo distribuce dermokosmetiky ISISPHARMA, kterou exkluzivně do ČR dovážíme již od roku 2004, se od roku 2013 věnujeme dovozu a distribuci přípravků pro profesionály z oboru korektivní dermatologie, plastické chirurgie a kosmetologie.

Hlavním cílem naší společnosti je být jedničkou v oboru korektivní dermatologie a estetiky, a to díky poskytování nejkvalitnějších služeb, servisu, sledování trendů v dermatologii a medicínských postupů - ošetření.
Jsme společností, která neprodává jen výrobky, ale pomůže Vám zavádět moderní trendy do Vaší každodenní dermatologické praxe.

Připravujeme pro Vás praktické workshopy a profesionální školení, která jsou vedena předními dermatology z ČR i ze zahraničí.
Rovněž Vám nabízíme veškerou marketingovou podporu k nabízeným produktům.
Širokým sortimentem nabízených produktů chceme dokázat, že péče o pleť a její zdravý vzhled je důležitá stejně jako ostatní lidské činnosti.

Naše značky

Výhradní dovozce a distributor pro ČR a SR

 • DERMACEUTIC
 • FORLLE-D
 • Biostase
 • ACE-MEDICAL
 • Woorhi Mechatronics
 • IFC
 • ENERPEEL
 • FRENCH-LABORATOIRES

  Co o nás říkají?

  Připravujeme pro Vás praktické workshopy a profesionální školení, která jsou vedena předními dermatology z ČR i ze zahraničí. Workshopy jsou určeny pro dermatology a chirurgy (plastické i všeobecné) a specialisty z oboru estetické medicíny.

  Na workshopu se dozvíte veškeré potřebné informace o probírané technice ošetření, a především budete mít možnost si techniku ihned vyzkoušet pod dohledem lektora. Tím získáte jedinečnou možnost osvojení si prezentované techniky a možnosti jejího uvedení do své lékařské praxe.

  Workshopy jsou pořádány v Praze, v našem školícím středisku na adrese Novodvorská 41, Praha 4 a to v pravidelných termínech viz. "Seznam workshopů".

  Po absolvování workhopu získáte "Certifikát", který Vás opravňuje k aplikaci techniky ošetření ve Vaší lékařské praxi.

  srpen   2019
  Po Út St Čt So Ne
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31